AKTUALNOŚCI

Aktualności

Płać zbliżeniowo telefonem - Google Pay w BS Czyżew

Bank Spółdzielczy w Czyżewie oraz Banki Spółdzielcze z Grupy BPS udostępniły swoim Klientom aplikację Google Pay. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa wydanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

Czytaj więcej...

Informacja o otwarciu rachunków VAT

Bank Spółdzielczy w Czyżewie uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.

Czytaj więcej...

Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment)

Z dniem 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy
o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

Czytaj więcej...

E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUSOd 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Czytaj więcej...

JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 roku  • Podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, od 1 stycznia 2018 r. będą mieć obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT.
  • Czytaj więcej...

Komunikat w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych

Bank Spółdzielczy w Czyżewie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

Czytaj więcej...

Sm@rt wypłata - wypłata z bankomatu bez karty!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 czerwca 2017 r. udostępniliśmy Państwu nową funkcjonalność w zakresie wypłat gotówki z bankomatów własnych Banku.

Sm@rt wypłata daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów własnych Banku bez użycia karty.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo transakcji bankowych w Internecie - zalecenia

W związku z pojawiającymi się coraz częściej przypadkami ataków hakerskich na rachunki bankowe klientów banków, mając na uwadze należytą ochronę środków zgromadzonych na rachunkach naszych Klientów, przypominamy o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas korzystania z systemu bankowości internetowej:

Czytaj więcej...

Przypominamy o konieczności wymiany dowodów osobistych

Przypominamy Państwu o konieczności wymiany dowodów osobistych, w przypadku upływu terminu ich ważności.

Czytaj więcej...

Sukces Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej

Gratulujemy sukcesu Szkole Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej, która znalazła się w gronie zwycięzców II edycji „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”!

Wraz z wyróżnieniem, szkoła otrzymała nagrodę główną w wysokości 1 000 PLN z przeznaczeniem na cele edukacyjne uczniów szkół podstawowych związane z promowaniem idei oszczędzania
w SKO.

Więcej informacji na stronie www.kzbs.org.pl.