AKTUALNOŚCI

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. "Pocztówka Bożonarodzeniowa Banku Spółdzielczego" rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięto XV Powiatowy Konkurs Plastyczny
pn. "Pocztówka Bożonarodzeniowa Banku Spółdzielczego", który został zorganizowany
przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie przy wsparciu Banku Spółdzielczego w Czyżewie.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z powiatu wysokomazowieckiego. Uczestnicy konkursu wykorzystując różnorodność środków i technik plastycznych przygotowali prace nawiązujące do tradycji bożonarodzeniowych.

Na konkurs nadesłano 360 prac plastycznych z 32 instytucji kultury i oświaty z całego powiatu.

W dniu 3 grudnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie komisja konkursowa
w składzie:

  • Iwona Depczyńska
  • Bożena Lipińska
  • Jacek Jańczuk

po wnikliwym zapoznaniu się z nadesłanymi pracami postanowiła nagrodzić i wyróżnić autorów najciekawszych prac. I tak:

W kategorii I (przedszkola) nagrodzono następujące prace:

  • I miejsce - Liliana Zaremba reprezentująca Gminne Przedszkole w Czyżewie
    • m-1

  • II miejsce - Alicja Baczewska reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
    • m-2

  • III miejsce - Julia Stańczuk reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
    • m-3

    Wyróżnienia:

  • Dominik Głowacki - reprezentujący Gminne Przedszkole w Czyżewie
  • Wojciech Płoński - reprezentujący Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie
  • Zuzanna Jabłońska - reprezentująca Przedszkole "Baśniowy Gaj" w Jabłoni Kościelnej
  • Alicja Sikoń - reprezentująca Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
  • Nadia Szepietowska - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
  • Aleksandra Bogucka - reprezentująca Gminne Przedszkole w Czyżewie
  • Kalina Sienicka - reprezentująca Gminne Przedszkole w Czyżewie
  • Karolina Mościcka - reprezentująca Szkołę Podstawową w Dąbrowie Wielkiej
  • Kornelia Zaremba - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
  • Szymon Kaczyński - reprezentujący Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
    • w- 10
    • w-1
    • w-2
    • w-3
    • w-4
    • w-5
    • w-6
    • w-7
    • w-8
    • w-9

W kategorii II (klasy I - III szkoły podstawowej) nagrodzono następujące prace:

  • I miejsce - Aleksandra Szulborska - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
  • I miejsce - Patrycja Gietka - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
    • m-1.1
    • m-1

  • II miejsce - Karol Załuska - reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
    • m-2

  • III miejsce - Amelia Ślepowrońska - reprezentująca Szkołę Podstawową w Czyżewie
    • m-3

    Wyróżnienia:

  • Malwina Sienicka - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
  • Aleksandra Nowacka - reprezentująca Szkołę Podstawową w Czyżewie
  • Mateusz Zakrzewski - reprezentujący Szkołę Podstawową w Czyżewie
  • Kamila Czartoszewska - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
  • Miłosz Krajewski - reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
  • Feliks Popławski - reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
  • Patrycja Sienicka - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
  • Zuzanna Zaremba - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
  • Zuzanna Gnatowska - reprezentująca Szkołę Podstawową w Czyżewie
  • Kacper Pawłowicz - reprezentujący Szkołę Podstawową w Dąbrowie Wielkiej
    • w-1
    • w-10
    • w-2
    • w-3
    • w-4
    • w-5
    • w-6
    • w-7
    • w-8
    • w-9

W kategorii III (klasy IV - VI szkoły podstawowej) nagrodzono następujące prace:

  • I miejsce - Anastazja Wnorowska - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
    • m-1

  • II miejsce - Wiktoria Mojkowska - reprezentująca Zespół Szkół w Sokołach
  • II miejsce - Gabriela Kaczyńska - reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
    • m-2.1
    • m-2

  • III miejsce - Adrian Majewski - reprezentujący Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
  • III miejsce - Kamila Wojtkowska - reprezentująca Szkołę Podstawową w Ciechanowcu
    • m-3.1
    • m-3

    Wyróżnienia:

  • Katarzyna Załuska - reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
  • Mariusz Kalinowski - reprezentujący Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem
  • Michał Sienicki - reprezentujący Szkołę Podstawową w Dąbrowie Wielkiej
  • Michał Zaborowski - reprezentujący Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem
  • Julia Gaczkowska - reprezentująca Szkołę Podstawową w Czyżewie
  • Bartek Gnatowski - reprezentujący Szkołę Podstawową w Czyżewie
  • Karolina Rząca - reprezentująca Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej
  • Dawid Skorupski - reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
    • w-1
    • w-2
    • w-3
    • w-4
    • w-5
    • w-6
    • w-7
    • w-8

W kategorii IV (uczniowie gimnazjów i liceów) nagrodzono następujące prace:

  • I miejsce - Paulina Kałętkowska - reprezentująca Zespół Szkół Ogólnokształcących
    i Zawodowych w Czyżewie
    • m-1

  • II miejsce - Agata Busma - reprezentujący Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem
    • m-2

  • III miejsce - Jakub Wakuluk - reprezentujący Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych
    w Ciechanowcu
    • m-3

    Wyróżnienia:

  • Paulina Roszkowska - reprezentująca Zespół Szkół w Sokołach
  • Izabela Choromańska - reprezentująca Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
    w Czyżewie
  • Wioleta Rząca - reprezentująca Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
    w Perkach Karpiach
  • Natalia Sokołowska - reprezentująca Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem
  • Aleksandra Piętka - reprezentująca Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych
    w Ciechanowcu
  • Urszula Wyszyńska - reprezentująca Gimnazjum w Szepietowie
  • Gabriela Chlabicz - reprezentująca Zespół Szkół w Sokołach
    • w-1
    • w-2
    • w-3
    • w-4
    • w-5
    • w-6
    • w-7

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 11 grudnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury
w Czyżewie.

Bardzo dziękujemy dzieciom i młodzieży za udział w konkursie i podzielenie się swoimi talentami.

Szczególne podziękowania kierujemy do Anastazji Wnorowskiej, której pracę - za jej zgodą
- umieściliśmy na świątecznej pocztówce Banku, którą z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia będziemy wysyłać do naszych Klientów oraz zaprzyjaźnionych i współpracujących urzędów i instytucji.

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom i opiekunom za zaangażowanie w przygotowanie młodych artystów do konkursu.

Wszystkie nagrodzone prace będzie można obejrzeć w okresie świąteczno-noworocznym
w siedzibie Banku Spółdzielczego w Czyżewie przy ul. Szkolnej 52, natomiast prace wyróżnione zostały wystawione dla oglądających w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie
przy ul. Mazowieckiej 34.

  • n-1
  • n-2
  • n-3
  • n-4
  • n-5
  • n-6
  • n-7
  • n-8