Pozostałe usługi

googlepay image top
Płatności mobilne Google Pay

Google Pay w naszym Banku. Płać zbliżeniowo telefonem!

Bank Spółdzielczy w Czyżewie oraz Banki Spółdzielcze z Grupy BPS udostępniły swoim Klientom aplikację Google Pay. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych wydanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

 

 

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych.Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą.

By zapłacić kartą przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala bez konieczności podawania kodu PIN i dotykania klawiatury terminala płatniczego, weryfikacja tożsamości będzie dokonana przez posiadacza karty na telefonie poprzez autentykację biometrią (w zależności od używanego modelu telefonu może to być odcisk palca lub skan tęczówki) lub wiedzą (zgodnie z ustawieniami telefonu – PIN lub tzw. wzór odblokowania). Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności
w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart wydanych przez Bank Spółdzielczy w Czyżewie i płacić dowolną z nich.

Z Google Pay możesz płacić jeszcze łatwiej, szybciej i jeszcze bardziej bezkontaktowo,
z zachowaniem bezpieczeństwa płatności mobilnych.

Pobierz aplikację i zacznij korzystać z Google Pay.

 

A może chciałbyś skorzystać z pozostałych usług?

Jeśli chcesz się ubezpieczyć, wysłać pieniądze za granicę, doładować telefon lub zastrzec dokument - zrobimy to dla Ciebie.

Wybierz jedną z pozostałych usług.

Dla wszystkich

Ubezpieczenia

Dla wszystkich

Przekazy
Western Union

Dla wszystkich

Przelewy
zagraniczne

Dla wszystkich

Przelewy
natychmiastowe

Dla wszystkich

Doładowania
telefonów

Dla wszystkich

Zastrzeganie
dokumentów