AKTUALNOŚCI

Aktualności

Planowana przerwa w pracy systemów bankowości elektronicznej

Informujemy, że w nocy z 26 na 27 września 2022 r. (poniedziałek / wtorek) między godziną 01:00 a 04:00 wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Czytaj więcej...

"Płacę i odbieram" - promocja typu cashback

Otwórz konto w Banku Spółdzielczym w Czyżewie, dobierz do niego kartę Visa i odbieraj 1 zł, a nawet 2zł za każdą płatność kartą lub telefonem.

Czytaj więcej...

UWAGA! Oszuści podszywają się pod pracowników banku

Cyberprzestępcy pod pozorem troski o bezpieczeństwo Twoich środków i operacji finansowych mogą kontaktować się z Tobą telefonicznie nakłaniać Cię do czynności zawartych poniżej.

Czytaj więcej...

Ustawowe wakacje kredytowe

Od 29 lipca 2022 r. można złożyć wniosek o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego, czyli tzw. wakacje kredytowe.

Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, wakacje kredytowe mogą dotyczyć jednej umowy kredytowej w złotych polskich zawartej w celu nabycia nieruchomości przeznaczonej na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych.

Czytaj więcej...

Zabezpiecz się na przyszłość z BIK

BIK udostępnia usługi klientom online poprzez portal bik.pl, co pozwala skupić w jednym miejscu kompleksowe informacje ułatwiające kontrolę i bezpieczeństwo naszych finansów. Zakładając swoje indywidualne konto na bik.pl, każdy zyskuje pełny dostęp do produktów i usług BIK. Wystarczy 15 minut i zyskujemy zaufanego doradcę i wsparcie na finansowej ścieżce życia.

Czytaj więcej...

Im mniej danych podajesz w sieci, tym lepiej

Dane osobowe i kontaktowe w rękach złodziei oznaczają wysokie niebezpieczeństwo. Mogą one zostać wykorzystane przez przestępców do oszustw, wspomaganych poprzez przebiegłe chwyty socjotechniczne, które bazują na ludzkiej naiwności lub nieuwadze, przenoszą ofiarę na fałszywą, ale łudząco podobną stronę naszej siłowni, ulubionej restauracji, firmy kurierskiej, a nawet swojego banku. Wpływ na bezpieczeństwo nas samych oraz naszych pieniędzy mają zachowanie, utrwalone nawyki, rozsądek.

Czytaj więcej...

Terminale płatnicze PLANET PAY

Planet Pay to nowoczesna sieć terminali płatniczych oferująca kompleksowe rozwiązania, które mogą poszerzyć Twój biznes o płatności bezgotówkowe.

Czytaj więcej...

Oszustwo na BLIK-a - nie daj się okraść

BLIK, choć jest bezpiecznym środkiem płatności, bardzo często zachęca oszustów do korzystania z niego w celu wyłudzania pieniędzy. Zapoznaj się z metodami oszustwa na BLIK i zasadami jakie stosować, aby nie dać się okraść.

Czytaj więcej...

Razem dla Ukrainy

Wojna, która toczy się u naszych ukraińskich sąsiadów, wywołuje w nas chęć niesienia pomocy. W tym szczególnym czasie nie chcemy pozostawać obojętni, dlatego Bank Spółdzielczy w Czyżewie dołącza do akcji pomocowej uruchomionej przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) i BLIK.

Czytaj więcej...

Ograniczenia w płatnościach do / z Rosji i Białorusi

W związku ze zmieniającymi się dynamicznie sankcjami nakładanymi na Rosję i na Białoruś informujemy, że nasz bank nie gwarantuje przeprowadzenia transakcji finansowych powiązanych z ww. krajami. Należy liczyć się z odrzuceniem płatności przez bank z / do ww. krajów.

Czytaj więcej...