AKTUALNOŚCI

Aktualności

Komunikat dla Klientów w sprawie brexitu

Od 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej. Obecnie negocjowana jest umowa o przyszłych stosunkach między UE i Wielką Brytanią. Niezależnie od faktu, czy umowa określająca ramy przyszłych stosunków Wielka Brytania - UE zostanie zawarta czy nie, od 1 stycznia 2021 r.:

Czytaj więcej...

Bezpieczne płatności w internecie z usługą 3D Secure

Informujemy, że obecnie funkcjonująca w Banku usługa 3D Secure będąca dodatkowym zabezpieczeniem płatności kartą w internecie od stycznia 2021 r. zostanie zmodyfikowana zgodnie ze zmianami przepisów dotyczących wymogu silnego uwierzytelniania transakcji.

Czytaj więcej...

Praca Banku w dniach 24 i 31 grudnia 2020 r.

W związku ze zbliżającym się końcem roku niżej przedstawiamy informacje dotyczące godzin pracy Banku oraz realizacji zleceń wychodzących w dniach 24 grudnia 2020 r. i 31 grudnia
2020 r.
:

Czytaj więcej...

WAŻNE!!! Komunikat dotyczący Tarczy Finansowej PFR

Uprzejmie przypominamy, że Przedsiębiorcy, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej
w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju zobowiązani są do przedstawienia
w terminie do 31 grudnia 2020 r., w celu weryfikacji przez Bank, dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy.

Czytaj więcej...

Od 1 lipca 2020 r. wnioski Programu Dobry Start (300+) są dostępne w Systemie Bankowości Internetowej

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r. w Systemie Bankowości Internetowej można składać wnioski w Programie Dobry Start (300+) na wyprawkę szkolną dla uczniów, bez względu na dochód rodziny.

Czytaj więcej...

Komunikat dotyczący likwidacji Punktu Obsługi Klienta w Rosochatem Kościelnem

Zarząd Banku Spółdzielczego w Czyżewie informuje, że podjął decyzję o likwidacji Punktu Obsługi Klienta w Rosochatem Kościelnem z dniem 15.06.2020 r. Oznacza to, że zawieszona w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią Covid-19 obsługa Klientów w Punkcie nie zostanie wznowiona.

Czytaj więcej...

Kalkulator subwencji PFR w serwisie internetowym Grupy BPS

W serwisie internetowym dedykowanym Klientom Banków Spółdzielczych pod adresem www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow, uruchomiony został Kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR mogą wyliczyć maksymalną dla siebie wysokość subwencji.

Czytaj więcej...

Bezpłatne stałe zlecenia płatności na rachunki Gmin prowadzone przez Bank

Uprzejmie informujemy, że od dnia 27 kwietnia 2020 roku umożliwiamy Państwu bezpłatne ustanowienie i realizację stałych zleceń płatności na rachunki Gmin prowadzone przez Bank, np. płatności związanych z uiszczaniem opłat za wywóz śmieci czy płatności kolejnych rat podatku rolnego.

Czytaj więcej...

Serwis internetowy Grupy BPS o działaniach pomocowych dla Klientów

Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia
dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.

Czytaj więcej...

Godziny obsługi dla Seniorów

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników wprowadziliśmy zamiany w obsłudze Klientów.

Czytaj więcej...