AKTUALNOŚCI

Aktualności

Obwieszczenie o pierwszej licytacji nieruchomości położonej w miejscowości Dzikie Kolonia

Zapraszamy do zapoznania się z treścią niżej zamieszczonego obwieszczenia Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku - Ewy Dubaniewicz o pierwszej licytacji nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej
w miejscowości Dzikie Kolonia Nr 46a, 16-070 Choroszcz (obręb ewidencyjny 0030 Żółtki).

Czytaj więcej...

Zmiana sposobu logowania oraz zatwierdzania transakcji w bankowości internetowej od 1 września 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2019 r. zmieni się sposób logowania oraz sposób zatwierdzania transakcji w Systemie Bankowości Internetowej. Zmiany te związane
są z koniecznością dostosowania przez Bank Systemu Bankowości Internetowej do przepisów dyrektywy PSD II, która wymaga tzw. silnego uwierzytelniania w procesie logowania oraz zatwierdzania transakcji.

Czytaj więcej...

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

Czytaj więcej...

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF
o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API).

Czytaj więcej...

Planowane wycofanie z użycia listy haseł jednorazowych

W związku z planowanym wycofaniem przez Bank z użycia listy haseł jednorazowych jako środka autoryzacji operacji dokonywanych za pośrednictwem Systemu Bankowości Internatowej, prosimy tych z Państwa, którzy używają do autoryzacji haseł jednorazowych o kontakt
z Bankiem w celu zmiany formy autoryzacji operacji
.

Czytaj więcej...

Płać zbliżeniowo telefonem - Google Pay w BS Czyżew

Bank Spółdzielczy w Czyżewie oraz Banki Spółdzielcze z Grupy BPS udostępniły swoim Klientom aplikację Google Pay. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa wydanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

Czytaj więcej...

Informacja o otwarciu rachunków VAT

Bank Spółdzielczy w Czyżewie uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.

Czytaj więcej...

Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment)

Z dniem 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy
o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

Czytaj więcej...

E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUSOd 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Czytaj więcej...

JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 roku  • Podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, od 1 stycznia 2018 r. będą mieć obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT.
  • Czytaj więcej...